3500 Ve 3501 Adalarda Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi

3500 Adada Bugüne Kadar Yaptığımız Çalışmalar Sonucunda Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi İmzaladığımız Hak Sahiplerinin Arsa Payı Oranı %84’ E Ulaştı.

Böylelikle Projeyi Uygulamak İçin Gereken Çoğunluğu Fazlasıyla Sağladık.

Bu Oranla Birlikte Projeyi Uygulamak İçin Gerekli İş Ve İşlemleri Gerçekleştirmek Adına Resmi Kurumlar Nezdinde Yapılan Çalışmalar Devam Etmektedir.

Ada İçerisinde Bazı Hak Sahiplerinin Yeşil İnşaat A.Ş. İle Daha Önce İmzaladığı İnşaat Yapım Sözleşmelerinin Feshi İçin Açılan Davanın İlk Duruşması 12 Ocak 2022 Tarihinde Yapıldı Ve Duruşma Ertelendi.

Bu Arada Mahkeme Tarafından Alınan Ara Karar İle 18 Mart 2022 Tarihinde Yerinde İnceleme Yapmak Üzere Bilirkişi Heyeti Tayin Edildi.

Bilirkişi Heyetinin Düzenleyeceği Rapor Doğrultusunda 20 Nisan 2022 Tarihine Ertelenen Duruşmada Davanın Karara Bağlanmasını Bekliyoruz.

3500 Ada İle Birleştirerek Projeye Dahil Edeceğimiz 3501 Ada Maliklerinin Bir Kısmı İle Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi İmzaladık.

3501 Ada Da Bugüne Kadar “5 ( Beş ) Parselin” Malik, Hissedar ve Hak Sahibi ile Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi İmzaladık.

Sözleşme İmzaladığımız Hak Sahiplerinin Arsa Payı Oranı %53’ E Ulaşmış Durumda.

Kısa Süre İçerisinde 3501 Ada’ Da Bulunan Ve Sözleşme İmzalamak İçin Gerekli Belgeleri Tamamlamalarını Beklediğimiz Hak Sahipleri İle Sözleşme İmzalayarak Proje İçin Gerekli Oranı Fazlasıyla Sağlamış Olacağız.