Yeni Örnektepe Projesi, hem konumu hem de sosyal donatıları sayesinde hak sahiplerine yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.
Her tür kullanıma uygun konut tipinde tasarlanan Yeni Örnektepe Projesi farklı metrekarelerde daire alternatiflerinden oluşuyor. Yeni Örnektepe Projesi mimarisi kadar hak sahiplerine ücretsiz sunduğu, sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor.
Videoyu oynat

Sosyal Donatılar

Kapalı Otopark

Aklınız aracınızda kalmasın. Her daire için en az bir araçlık park yeri ve misafir otopark alanı. Site sakinleri kendileri için ayrılmış otoparktan asansörlerle direkt katlarına çıkabiliyorlar.
fitness-image

Spor Salonu

Sporun mutluluk veren enerjisini dilediği an yaşamak isteyenler, proje içinde yer alacak spor salonunda sporunuzu yapabilir ya da yürüyüş alanında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Cafe

Misafirlerinizle ya da komşularınızla keyifli vakit geçireceğiniz alanlardan biri olarak tasarlanan Cafe, projenin ayrıcalıklı yaşam standartlarına uygun şekilde dizayn edilerek daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak.
kollekta-örnektepe-05

Ticari Alanlar

Genel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumda yer alacak Ticari Alanlarla günlük alışverişlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Kapalı Havuz

Yeni Örnektepe Projesi’ nde karda, yağmurda, soğukta, sıcakta, kısaca yılın 365 günü kullanılabilecek kapalı havuz sayesinde havuz keyfiniz hiç bitmez.
cok-amacli-toplanti-salonu

Çok Amaçlı Toplantı / Taziye Salonu

Site toplantıları ve Türk aile yapısının hassasiyetleri gibi geleneklerini de dikkate alarak tasarlanan projede, kültürel yaşamımızın bir parçası olan taziyelerde titizlikle düşünüldü.

Sauna

Yeni Örnektepe Projesi’ nde Saunanız günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabini olarak planlandı.
dinlenme-alani-image

Dinlenme Alanları

Projede yer alacak yeşil alanlar ve yürüyüş parkurları içerisinde bulunan dinlenme alanları ile hem dinlenebilecek hem de komşularınızla sohbet edecek ortamı bulabileceksiniz.
Proje Süreçlerini Yakından Takip Etmek İçin SMS Sistemimize Dahil Olabilirsiniz.